Zajęcia

 NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAŃCA BRZUCHA – START 19 WRZEŚNIA 2019

 Taniec jest idealnym sposobem na wyrażenie naszych artystycznych zdolności, również tych głęboko w nas ukrytych, których istnienia nawet sobie nie uświadamiamy. Jest idealną drogą poszerzenia świadomości naszego ciała. Jest narzędziem do wyrażenia głębi naszej kobiecości i zmysłowości.  Jest lekiem na smutek i problemy związanie z obniżonym poczuciem własnej wartości zaistniałym jako skutek różnych okoliczności. Taniec to również sposób na wyrobienie w sobie nawyków dyscypliny sportowej, jest bowiem formą rekreacji ruchowej. Tyle korzyści w jednym tańcu, a nie wymieniłam  jeszcze wszystkich. Jestem przekonana, że każda kobieta może w nim znaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

Zajęcia w tej nowej grupie przeznaczone są dla kobiet świadomych swoich pragnień i doceniających wagę ciągłego wszechstronnego rozwoju, czy chociażby potrzebę zmiany sposobu myślenia.

W pierwszym miesiącu nauki będziemy koncentrować się na technice i ruchu spontanicznym, więc zapraszam wszystkie osoby, które przyciąga ciekawość poznania tego tańca. W następnych etapach zajmiemy się sposobami wyrażania i rozwijania kobiecości w tańcu. Skupimy uwagę także na zdrowotnych aspektach tańca brzucha, zarówno tych fizycznych, jak i emocjonalnych, by w pełni wykorzystać nasz kobiecy potencjał i wejść na wyższy poziom doświadczania siebie w tańcu i w całym życiu.

W tańcu chodzi o to, by odczuwać szczęście, radość i spełnienie, więc warto zadać sobie pytanie – czy pozwolę sobie teraz na nowe doświadczenie w swoim życiu? Czy to jest odpowiedni dla mnie moment, by podążyć za swoimi marzeniami?

Cena karnetu miesięcznego – 90 zł (4 kolejne zajęcia) 

 Termin: czwartki godz 18.30 – 19.30 

Pojedyncze wejścia – 30 zł

Pierwszy karnet może być promocyjny – cena 70 zł, pod warunkiem wpłaty całości tej kwoty  na konto w terminie do 10 września.

Nr konta: 24 1240 3969 1111 0000 4238 3813  (Bank Pekao S.A.)

Zapisy wyłącznie mailem: orientana@onet.pl

 Teresa Kruk

Termin zajęć

  Lokalizacja:

Centrum Szczecina, ul. Wyszyńskiego 14 (Szkoły Artystyczne TOP-ART)

Idąc od strony Bramy Portowej w kierunku Mostu Długiego, zaraz za sklepem rowerowym są duże drzwi, trzeba wejść i przejść korytarzem, a następnie kilka metrów przez podwórko i schodami do góry ( II piętro). Kierować się tabliczką TOP-ART. Nad drzwiami wejściowymi do szkoły jest tablica: SEKRETARIAT  szkoły TOP ART. Po wejściu na prawo  korytarzem do samego końca.

 

Proszę o zapisy telefoniczne (503361896) lub e.mail: orientana@onet.pl

PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBOWIĄZAUJĄCYM W SZKOLE I INFORMACJĄ RODO W ZAKŁADCE KONTAKT.