Zajęcia

ZAJĘCIA – 2019

Nieważne w jakim jesteś wieku, ważne jest to, że my kobiety możemy się razem spotykać, tańczyć i wzmacniać.

To, co proponuję w ramach tych zajęć, wychodzi poza ramy tradycyjnej nauki tego tańca. Taniec jest narzędziem, które wykorzystujemy do rozwoju naszego potencjału kobiecego tj. mądrości, intuicji, ale też cech związanych z innym aspektem naszej osobowości, takich bardziej męskich, dojrzałych jak: umiejętność zarządzania i kierowania naszą energią, stanowczość, odpowiedzialność, realizowanie wspólnej wizji  itp. Informuję jednocześnie, że nie są to zajęcia terapeutyczne. Są to zajęcia inspirujące kobiety do rozwoju.  Tańczymy i poznajemy siebie w tańcu. Odkrywamy na nowo to, co już w sobie mamy. 

„TO CZEGO SZUKASZ, TAKŻE CIEBIE SZUKA”

Chciałabym, abyście wiedziały o mnie, że praca z kobietami sprawia mi ogromną radość. Sama przeszłam dość długą drogę w procesie odkrywania i wzmacniania moich mocnych stron, uczestniczyłam w wielu warsztatach rozwoju osobistego oraz tanecznych i wciąż się doszkalam.

Wiem jak bardzo kobiety potrafią umniejszać swoją wartość, jak bardzo są przeciążone różnymi obowiązkami, i że potrzebują innych kobiet, które pomogą im to zrozumieć i które będą wspierać je w procesie odkrywania siebie na nowo.

Jestem instruktorką tańca arabskiego i rekreacji ruchowej, więc naturalnym jest to, że wykorzystuję na zajęciach przede wszystkim ruch fizyczny. Ale głównym celem tej pracy jest wyrobienie nowych nawyków w myśleniu o sobie, nowych sposobów postępowania w życiu i zawiązywania nowych znajomości, które będą sprzyjały naszemu rozwojowi.

 

Grupa otwarta poziom ogólny – zajęcia we wtorki –  godz. 18 -19 

 

  Lokalizacja:

Centrum Szczecina, ul. Wyszyńskiego 14 (Szkoły Artystyczne TOP-ART)

Idąc od strony Bramy Portowej w kierunku Mostu Długiego, zaraz za sklepem rowerowym są duże drzwi, trzeba wejść i przejść korytarzem, a następnie kilka metrów przez podwórko i schodami do góry ( II piętro). Kierować się tabliczką TOP-ART. Nad drzwiami wejściowymi do szkoły jest tablica: SEKRETARIAT  szkoły TOP ART. Po wejściu na prawo  korytarzem do samego końca.

 

Proszę o zapisy telefoniczne (503361896) lub e.mail: orientana@onet.pl

PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBOWIĄZAUJĄCYM W SZKOLE I INFORMACJĄ RODO W ZAKŁADCE KONTAKT.