Zajęcia

„KOBIECOŚĆ W TAŃCU ORIENTALNYM” – GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAŃCA BRZUCHA

Z tańcem brzucha po raz pierwszy zetknęłam się kilkanaście lat temu. Byłam zafascynowana pięknymi strojami tancerek, zmysłowymi ruchami ich ciał, mocnym arabskim makijażem i zastanawiałam się, czy jest to taniec dla takiej przeciętnej kobiety, za jaką się wtedy uważałam.

Czułam, że w nim kryje się niejedna tajemnica kobiecości…

Teraz, z perspektywy czasu myślę, że to nie w tańcu ukryte są tajemnice, ale w nas samych, a taniec pomaga nam je wydobyć i rozwijać.

Taniec jest więc takim wyjątkowym sposobem spontanicznego wyrażenia naszej kobiecości, naszej osobowości, naszych emocji…

Na zajęciach przechodzimy ten proces krok po kroku, ucząc się na początku najprostszych figur i ruchów, potem tych bardziej złożonych, aż do stanu, w którym technika przestaje być celem samym w sobie, a staje się dobrze opanowanym narzędziem.

Jeśli chciałybyście poczuć, jak Wasza naturalna kobiecość rozwija się w tańcu, a nawet w codziennym życiu, zapraszam na zajęcia.

Zajęcia – czwartki godz. 18.30 – 19.30  

 

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA  – zaczynamy 15 października 2019

zajęcia: wtorki 18.30 -19.30

W grupie – nauka choreografii i kombinacji tanecznych, również kładziemy duży nacisk na technikę i wyraz artystyczny. Zapraszam wszystkie panie, które znają już podstawy tańca brzucha, a chcą jeszcze bardziej rozwijać swoją artystyczną osobowość.

 

Zapisy mailem: orientana@onet.pl

Tel. 503 361896

Cena karnetu miesięcznego dla obu grup – 90 zł (4 kolejne zajęcia)

Pojedyncze zajęcia – 30 zł

Nr konta: 24 1240 3969 1111 0000 4238 3813  (Bank Pekao S.A.)

 Teresa Kruk

  Lokalizacja:

Centrum Szczecina, ul. Wyszyńskiego 14 (Szkoły Artystyczne TOP-ART)

Idąc od strony Bramy Portowej w kierunku Mostu Długiego, zaraz za sklepem rowerowym są duże drzwi, trzeba wejść i przejść korytarzem, a następnie kilka metrów przez podwórko i schodami do góry ( II piętro). Kierować się tabliczką TOP-ART. Nad drzwiami wejściowymi do szkoły jest tablica: SEKRETARIAT  szkoły TOP ART. Po wejściu na prawo  korytarzem do samego końca.

PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBOWIĄZAUJĄCYM W SZKOLE I INFORMACJĄ RODO W ZAKŁADCE KONTAKT.