Zajęcia

ZAJĘCIA 2018/2019

Jeśli jest teraz w Twoim życiu taki moment, w którym:

– Czujesz, że mogłabyś powiedzieć: tak, teraz jest czas dla mnie, jestem gotowa odkryć siebie na nowo i wspaniale byłoby doświadczyć tego w tańcu,

– Chcesz przekonać się osobiście i dowiedzieć, dlaczego na całym świecie tysiące kobiet tańczy taniec orientalny? Jaka to magia sprawia, że kobiety rozkwitają w tańcu i cieszą się swoją kobiecością?

– Chciałabyś wspólnie z innymi kobietami realizować swoje marzenia,

to ja proponuję Ci moje zajęcia – wszystkie powody są dobre, aby zacząć naukę tańca brzucha 🙂

 

Jeśli świadomie dokonasz tego wyboru, to możesz się rozwinąć pod wieloma względami:

  1. fizycznym (ćwiczenia ruchowe poprawiające sprawność ciała),
  2. umysłowym (ćwiczenie pamięci i logicznego myślenia – w tańcu musimy skupić uwagę na czymś, aby to porównać, skojarzyć i zapamiętać),
  3. emocjonalnym (praca z uczuciami – emocje to sprawa psychiki, mogą być lekkie, radosne, ale i trudne),
  4. a także duchowym (taniec leczy duszę, pomaga odnaleźć równowagę wewnętrzną, jest metodą terapeutyczną, uczymy się kontaktować z tym, w co wierzymy, co jest dla nas ważne, co najważniejsze). Każda z nas może stworzyć własną filozofię tańca. Realizujemy na zajęciach zasadę wolności, pomimo że ćwiczymy w grupie i wg pewnego programu. To Ty nadajesz sens swojemu życiu, Ty decydujesz jak chcesz ćwiczyć, z jakim zaangażowaniem i co chcesz wynieść z zajęć dla siebie. To Ty decydujesz, czy chcesz być jeszcze lepszą wersją siebie samej, a może już to odkryłaś, że jesteś doskonała? Myślę, że mimo poczucia, że wszystko jest w porządku i tak warto się rozwijać, zwłaszcza w tańcu.
  5. Oprócz podstawowych figur i kroków, które są charakterystyczne dla tańca orientalnego oraz ćwiczeń poprawiających koordynację, poznasz sposoby na odkrycie swojego potencjału, poczucia pewności siebie, poruszymy tematy związane z naszym zdrowiem oraz wizerunkiem zewnętrznym.
  6. Na zajęciach sama możesz wybrać to, co chcesz doskonalić u siebie. Możesz skupić się tylko na ruchu, nauce figur, kroków itp. Każda z nas ma prawo wyrażać siebie w tańcu na swój sposób, więc tańczymy tak, jak czujemy i uczymy się tego, co uważamy, że jest dla nas dobre.

 

Grupa początkująca – zajęcia w czwartki –  godz. 18.30 – 19.30 

Dziewczyny kontynuujące naukę – zajęcia b/z  tj. wtorki o godz. 18.30 – 19.30

Karnet miesięczny dla wszystkich osób –  80 zł (4 kolejne zajęcia), pojedyncze wejścia – 25 zł

 

 

 Lokalizacja:

Centrum Szczecina, ul. Wyszyńskiego 14 (Szkoły Artystyczne TOP-ART)

Idąc od strony Bramy Portowej w kierunku Mostu Długiego, zaraz za sklepem rowerowym są duże drzwi, trzeba wejść i przejść korytarzem, a następnie kilka metrów przez podwórko i schodami do góry ( II piętro). Kierować się tabliczką TOP-ART. Nad drzwiami wejściowymi do szkoły jest tablica: SEKRETARIAT  szkoły TOP ART. Po wejściu na prawo  korytarzem do samego końca.

 

Obowiązują zapisy telefoniczne (503361896) lub e.mail: orientana@onet.pl

 PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBOWIĄZAUJĄCYM W SZKOLE I INFORMACJĄ RODO W ZAKŁADCE KONTAKT.