Zajęcia

UWAGA!

ZAJĘCIA ZAWIESZONE SĄ DO KOŃCA WAKACJI. 

A tymczasem zapraszam na wypoczynek nad morzem – w Mielnie w moim domu rodzinnym, gdzie w te wakacje będę pomagała w prowadzeniu wczasów.

Poniżej link na OLX:

https://www.olx.pl/d/oferta/wczasy-morze-mielno-wracamy-do-normalnosci-CID3-CID1289-IDK9xjh.html

dom AF3I2918a

AF3I2870a

AF3I2815a 

 

PROJEKT: ZORIENTOWANA KOBIETA

To, co chciałabym Wam Dziewczyny/Kobiety zaproponować w ramach projektu jest efektem moich wieloletnich poszukiwań w celu stworzenia idealnego programu ćwiczeń i spotkań dla kobiet 40+50+ i więcej. Jednak na ten moment uważam, że w zasadzie wiek nie ma znaczenia, bo chociaż każda grupa wiekowa ma swoje preferencje dot. sposobu dbania o siebie, to jednak pragnienia kobiet są w pewnym sensie podobne. Chcemy czuć się piękne, zdrowe, mądre i zadowolone z życia. Chcemy mieć poczucie, że dobrze wykorzystujemy swój czas. Więc nieważne ile mamy lat, w jakim stanie jest nasza kondycja fizyczna, jaki zawód wykonujemy. W tej grupie najważniejsze jest to, by być osobą aktywną i otwartą na nowe pomysły. Razem możemy więcej zrobić dla siebie i także dla innych.

Zapraszam do udziału w programie osoby, które:

– lubią tańczyć, ćwiczyć, podróżować,

– są chętne, by zadbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne,

– są przekonane, że warto zająć się sobą i od siebie zacząć zmianę.

Projekt obejmuje szeroki zakres spotkań różnego rodzaju: zajęcia tańca orientalnego, kręgi kobiet, warsztaty wyjazdowe, warsztaty tematyczne, wycieczki, spotkania integracyjne itp. I dużo więcej atrakcji.

Jeśli jesteś przekonana, że czegoś takiego potrzebujesz, jeśli dotychczasowe zajęcia nie spełniły Twoich oczekiwań lub czujesz, że chcesz jeszcze bardziej  zadbać o siebie, to jestem pewna, że ta propozycja może być dla Ciebie tym, czego świadomie bądź podświadomie szukasz. W bezpiecznej, przyjaznej atmosferze będziemy tańczyć, ćwiczyć, rozmawiać i także wspierać się w trudnych chwilach. Będziemy też realizować różne wspólne pomysły, w zależności od potrzeb grupy.

Nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich spotkaniach i zajęciach. Możesz sobie wybrać te tematy, które współgrają z Twoimi zainteresowaniami i potrzebami. 

 

Zapisy mailem: orientana@onet.pl

Tel. 503 361896

 

 

  Lokalizacja:

Centrum Szczecina, ul. Wyszyńskiego 14 (Szkoły Artystyczne TOP-ART)

Idąc od strony Bramy Portowej w kierunku Mostu Długiego, zaraz za sklepem rowerowym są duże drzwi, trzeba wejść i przejść korytarzem, a następnie kilka metrów przez podwórko i schodami do góry ( II piętro). Kierować się tabliczką TOP-ART. Nad drzwiami wejściowymi do szkoły jest tablica: SEKRETARIAT  szkoły TOP ART. Po wejściu na prawo  korytarzem do samego końca.

PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBOWIĄZAUJĄCYM W SZKOLE I INFORMACJĄ RODO W ZAKŁADCE KONTAKT.