Zajęcia

Kilka słów na temat zajęć regularnych:

W tym roku ćwiczymy z motywem przewodnim:

„Warto spełniać swoje marzenia”. 

Pierwszym krokiem w kierunku realizacji marzeń jest zawsze podjęcia działania. Zatem ja zapraszam Cię na zajęcia, a jeśli Ty masz marzenie, by nauczyć się tańca brzucha, to reszta zależy już tylko od Ciebie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję, że odwiedziłaś tę stronę.

Terminy i miejsce zajęć:

Lokalizacja: Centrum Szczecina

grupa otwarta- (można dołączyć) -„TOP-ART” ul. Wyszyńskiego 14 – czwartek godz. 1800-1900 

Zapraszam osoby początkujące oraz osoby, które przerwały naukę i chciałyby przypomnieć sobie podstawy tego tańca.

Cena karnetu: 100 zł (4 kolejne wejścia)

Pojedyncze wejście: 30 zł

Zapisy:

e-mail: orientana@onet.pl
Telefonicznie lub sms: 503-361-896
nr konta: 24 1240 3969 1111 0000 4238 3813 (Bank Pekao S.A.) Teresa Kruk

Strój na zajęcia: mogą być leginsy ew. spodnie treningowe/taneczne, obcisła bluzeczka (niekoniecznie, jeśli ktoś nie lubi), na stopy baletki, skarpetki, można boso ćwiczyć. Na biodra chustka – z monetkami, albo zwykła


PROJEKT: ZORIENTOWANA KOBIETA

To, co chciałabym Wam Dziewczyny/Kobiety zaproponować w ramach projektu jest efektem moich wieloletnich poszukiwań w celu stworzenia idealnego programu ćwiczeń i spotkań dla kobiet 40+50+ i więcej. Jednak na ten moment uważam, że w zasadzie wiek nie ma znaczenia, bo chociaż każda grupa wiekowa ma swoje preferencje dot. sposobu dbania o siebie, to jednak pragnienia kobiet są w pewnym sensie podobne. Chcemy czuć się piękne, zdrowe, mądre i zadowolone z życia. Chcemy mieć poczucie, że dobrze wykorzystujemy swój czas. Więc nieważne ile mamy lat, w jakim stanie jest nasza kondycja fizyczna, jaki zawód wykonujemy. W tej grupie najważniejsze jest to, by być osobą aktywną i otwartą na nowe pomysły. Razem możemy więcej zrobić dla siebie i także dla innych.

Zapraszam do udziału w programie osoby, które:

  • lubią tańczyć, ćwiczyć, podróżować,
  • są chętne, by zadbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne,
  • są przekonane, że warto zająć się sobą i od siebie zacząć zmianę.

Projekt obejmuje szeroki zakres spotkań różnego rodzaju: zajęcia tańca orientalnego, kręgi kobiet, warsztaty wyjazdowe, warsztaty tematyczne, wycieczki, spotkania integracyjne itp. I dużo więcej atrakcji.

Jeśli jesteś przekonana, że czegoś takiego potrzebujesz, jeśli dotychczasowe zajęcia nie spełniły Twoich oczekiwań lub czujesz, że chcesz jeszcze bardziej  zadbać o siebie, to jestem pewna, że ta propozycja może być dla Ciebie tym, czego świadomie bądź podświadomie szukasz. W bezpiecznej, przyjaznej atmosferze będziemy tańczyć, ćwiczyć, rozmawiać i także wspierać się w trudnych chwilach. Będziemy też realizować różne wspólne pomysły, w zależności od potrzeb grupy.

Nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich spotkaniach i zajęciach. Możesz sobie wybrać te tematy, które współgrają z Twoimi zainteresowaniami i potrzebami. 

Zapisy:

e-mail: orientana@onet.pl
Tel. 503-361-896

Lokalizacja:
Centrum Szczecina, ul. Wyszyńskiego 14 (Szkoły Artystyczne TOP-ART)

Idąc od strony Bramy Portowej w kierunku Mostu Długiego, zaraz za sklepem rowerowym są duże drzwi, trzeba wejść i przejść korytarzem, a następnie kilka metrów przez podwórko i schodami do góry ( II piętro). Kierować się tabliczką TOP-ART. Nad drzwiami wejściowymi do szkoły jest tablica: SEKRETARIAT  szkoły TOP ART. Po wejściu na prawo  korytarzem do samego końca.

PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM OBOWIĄZAUJĄCYM W SZKOLE I INFORMACJĄ RODO W ZAKŁADCE KONTAKT.