Blog Detail

Warsztaty taneczne dla osób początkujących

25 lis 21
admin
No Comments

To propozycja dla kobiet, które nigdy nie miały okazji uczyć się tego tańca. Są one formą zabawy połączonej z nauką, co daje o wiele więcej przyjemności, niż tradycyjne metody uczenia. Na tych zajęciach wszystkie kobiety mogą się czuć swobodnie, bez względu na poziom umiejętności tanecznych. Dlatego też taka forma zajęć jest szczególnie lubiana przez kobiety.

Prowadząc warsztaty koncentruję się przede wszystkim na potrzebach uczestniczek. Moim celem jest, aby panie odnalazły w tych zajęciach coś wyjątkowego dla siebie. Oczekiwania są różne, a przeważnie jest to chęć spędzenia tego czasu radośnie, chęć poznania orientalnych ruchów i posłuchania muzyki, która kojarzy się im z czymś tajemniczym i egzotycznym. Część kobiet chce też odkryć swoją kobiecość, niepowtarzalność, swoją prawdziwą naturę, co jest możliwe podczas systematycznych ćwiczeń w domu lub na zajęciach w szkole tańca.

Zapraszam do współpracy wszystkie chętne osoby oraz instytucje zajmujące się organizacją spotkań dla kobiet na terenie Szczecina, a także w innych miejscach na terenie kraju.