Blog Detail

KOBIECOŚĆ ROZKWITA W TAŃCU, CZYLI PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE

25 lis 21
admin
No Comments

Kobiety, które lubią ćwiczenia i taniec poszukują coraz to nowych technik ruchowych i próbują dostosowywać je do swoich aktualnych potrzeb. Oprócz zmian fizycznych związanych z kształtowaniem sylwetki swojego ciała, oczekują również wewnętrznych przemian – chcą się lepiej poczuć, nauczyć się większej pewności siebie i akceptacji swojego ciała, a czasem marzą o tym, by zachwycić innych swoją osobą, bądź nowymi umiejętnościami.

TANIEC BRZUCHA spełnia wszystkie te oczekiwania, a nawet przynosi takie korzyści, których nie uświadamiamy sobie w momencie zapisywania się na zajęcia.

W czasie mojej wieloletniej fascynacji tańcem orientalnym poznałam różne jego odmiany i przekonałam się, że daje on każdej kobiecie możliwości wszechstronnego rozwoju. Obserwuję siebie, swoje koleżanki tancerki oraz uczennice i widzę jak kobiety zmieniają się, gdy potrafią zaangażować się w ten taniec. W pierwszej kolejności jest to praca nad techniką i pokonywaniem ograniczeń ciała, ale jeśli w tej nauce odkryjemy przyjemność, to zaczyna się to przekładać na jakość całego naszego życia. Rozwijamy się w sensie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym.